Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

SPROFILOWANA OFERTA

Nasz sklep wyróżnia spójna oferta w obszarze produktów i wyposażenia biurowego, systemów do prezentacji.

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE KLIENTÓW

 

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy wysoko oceniani przez Klientów - niemal 100% ocen pozytywnych po przeprowadzonych transakcjach. Działamy i legalnie płacimy podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu.

DOSKONAŁA RELACJA CENY DO JAKOŚCI PRODUKTÓW

W ofercie sklepu Durable.cieszyn.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

DARMOWA DOSTAWA

Każde zamówienie na kwotę 200 zł brutto i wyżej jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponad 30 kg).

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

  • Posiadamy certyfikat SSL dla Durable.cieszyn.pl, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

ZWROT ZAMÓWIENIA NA NASZ KOSZT

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 14 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (za wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ustawy o prawach konsumentów) poza kosztami odesłania towaru.

DOGODNE WARUNKI PŁATNOŚCI

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej i instytucji publicznych. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.


© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.