Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR NIEMIECKIEJ MARKI DURABLE 

Marka DURABLE już od ponad osiemdziesięciu lat stanowi synonim wysokiej jakości produktów służących do przechowywania dokumentów, informacji i prezentacji (np. identyfikatory, ramki magnetyczne Duraframe, tabliczki przydrzwiowe, prezentery i stojaki informacyjne, uchwyty na tablety), organizacji biura (systemy porządkowania i archiwacji, produkty czyszczące i samoprzylepne, pojemniki na ulotki, Flexiplus, Flexiboxx, pojemniki Varicolor, organizery, wizytowniki i inne artykuły biurowe), wyposażenie zakładowe (kosze na śmieci, skrzynki na klucze, apteczki, stojaki na parasole, meble biurowe, oznaczenia magazynowe, kieszenie magazynowe) i wiele innych. Nadrzędnym celem niemieckiej firmy DURABLE są rozwiązania, które cechują się wysoką jakości, ekologią, a także podnoszą komfort, bezpieczeństwo i ergonomię pracy. Rodzinne przedsiębiorstwo DURABLE Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG z siedzibą w Iserlohn w Niemczech zostało założone w 1920 roku, a obecnie oferuje swoje produkty w wielu miejscach na świecie. Firma DURABLE co roku prezentuje ponad 60 nowych produktów! Firma posiada certyfikat ISO już od 1994 roku, co gwarantuje wysoki standard jakości w przedsiębiorstwie. Sklep ErgoPoint.com.pl oraz Durable.Cieszyn.pl są autoryzowanymi dystrybutorami marki na Polskę.

SPROFILOWANA OFERTA

Nasz sklep wyróżnia spójna oferta w obszarze produktów i wyposażenia biurowego, systemów do prezentacji.

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE KLIENTÓW

 

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Prowadzimy również sprzedaż na Allegro, gdzie mamy 100% komentarzy pozytywnych (obecnie ponad 7000 komentarzy i liczba ta szybko rośnie). Jesteśmy firmą działającą i legalnie płacącą podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu.

DOSKONAŁA RELACJA CENY DO JAKOŚCI PRODUKTÓW

W ofercie sklepu Durable.cieszyn.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

DARMOWA DOSTAWA

Każde zamówienie na kwotę 200 zł brutto i wyżej jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponad 30 kg).

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

  • Posiadamy certyfikat SSL dla Durable.cieszyn.pl, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

ZWROT ZAMÓWIENIA NA NASZ KOSZT

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 30 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (za wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ustawy o prawach konsumentów) poza kosztami odesłania towaru.

DOGODNE WARUNKI PŁATNOŚCI

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej i instytucji publicznych. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.


© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.