Dlaczego my

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świetnie dobrana, szeroka i wysokiej jakości unikalna oferta

Nasze sklepy wyróżnia spójna oferta w obszarze zdrowia (ergonomia stanowiska pracy), wyposażenia biurowego wysokiej jakości oraz artykułów dziecięcych:

  • Sklep ErgoPoint.com.pl znajdziesz tu prawdopodobnie największy w kraju wybór produktów ergonomicznych, prozdrowotnych i wyposażenia biur! Stwórz zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
  • Sklep Durable.cieszyn.pl znajdziesz tu wysokiej jakości wyposażenie biurowe, produkty organizacji biur i narzędzia służące do prezentacji!
  • Sklep 4kidspoint.pl Salon dziecięcy online z wysokiej jakości zabawkami i artykułami dziecięcymi!

Zaufały nam dziesiątki tysięcy Klientów

Posiadamy dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów. Jesteśmy wysoko oceniani przez Klientów - niemal 100% ocen pozytywnych po przeprowadzonych transakcjach. Działamy i legalnie płacimy podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu. Kupując w naszej sieci sklepów możesz nam w 100% zaufać.

Doskonała relacja ceny do jakości produktów

W ofercie sklepów ErgoPoint.com.pl, Durable.cieszyn.pl i 4kidsPoint.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

Darmowa dostawa już od … 😊

Każde zamówienie na kwotę 350 zł brutto i wyżej złożone w ErgoPoint.com.pl jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponadgabarytowych jak maty pod krzesła). W przypadku zamówień w sklepie 4kidspoint.pl już zamówienia powyżej 249 zł wysyłane są na nasz koszt. Jeśli korzystasz z oferty Sklepu Durable.cieszyn.pl możesz cieszyć się darmową dostawą dla wybranych produktów już od 200 zł!

Bezpieczeństwo zakupów

Posiadamy certyfikat SSL, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

Zwrot zamówienia 14 dni

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 14 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny.

Dogodne warunki płatności

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.

Dystrybutor na Polskę niemieckiej marki Durable

Durable jest legendarną niemiecką firmą, działającą od 1920 roku. Od roku założenia historia firmy to przykład sukcesu rynkowego osiągniętego dzięki znakomitej jakości produktom. W 2010 Durable otrzymało certyfikat ochrony środowiska ISO 14001, a także przejęło skandynawską markę Idealplast. Celem firmy Durable jest opracowanie rozwiązań, które podnoszą komfort, jakość i wydajność pracy w biurze i domu. Durable zalicza się do przodujących w świecie producentów środków organizacji biur oraz narzędzi służących do prezentacji. Nasz sklep, jako jeden z dwóch w Polsce, posiada autoryzację na wykorzystywanie domeny durable.cieszyn.pl oraz jest podłączony bezpośrednio do platformy sprzedażowej firmy Durable. Świadczy to o wysokiej dostępności produktów, jak gwarantuje również najwyższą jakość obsługi Klienta. W aktualnym asortymencie Durable znajduje się prawie 2 tysiące artykułów, a co roku wprowadza się do asortymentu ponad 60 nowych produktów, przy czym więcej niż 25% obrotu uzyskiwane jest z produktów, które nie są starsze niż 5 lat. Te dane wskazują na wysoką innowacyjność produktów tej niemieckiej marki. Dodatkowo gwarancja w zależności od rodzaju produktu może wynosić nawet 5 lat! Sklep internetowy Ergopoint.pl przedstawia Państwu ofertę produktów Durable, w której między innymi zawarte są produkty z kategorii takich jak:

Informacja i prezentacja, gdzie znajdą Państwo systemy paneli informacyjnych (systemy ścienne lub stołowe, podłogowe itp.) Prezentery półki i stojaki, Akcesoria do prezentacji (szpilki, magnesy), Identyfikatory (z magnesem, klipem, z zapięciem typu krokodylek, zestawy itp.), Etui do kart identyfikacyjnych, Akcesoria do identyfikatorów i kart identyfikacyjnych, Tabliczki przydrzwiowe, Piktogramy, Ramki magnetyczne, Drukarki do kart identyfikacyjnych.
Kolejną kategorią jest Porządek i organizacja, w której znajdują się m.in.: Teczki i skoroszyty, Koszulki, Przekładki do segregatorów, Produkty samoprzylepne, Przechowywanie (płyty CD, dyskietki, karty pamięci).
Następnie w kategorii Organizacja na biurku znajdują się artykuły w grupach: Zarządzanie adresami (wizytowniki, albumy teleadresowe, etui na wizytówki), Akcesoria na biurko (pojemniki z szufladkami, pojemniki na dokumenty, kuwety, półki na dokumenty, półki na ścianę, pojemniki na katalogi, kosze na śmieci, pudełka na karteczki przyborniki itp.), Produkty do czyszczenia (powierzchni z tworzywa, ekranów, telefonów, do tablic itp.).
Ostatnią kategorią jest Wyposażenie biurowe i zakładowe, w którego skład wchodzą: Pojemniki na odpady (o różnej pojemności i w soczystych kolorach), Skrzynki na klucze, Wiadra, Popielnice, Apteczki (plus wyposażenie do apteczek), Stojaki na parasole, Koszyki na zakupy, Meble Mobilne, Kosze na śmieci oraz Kasetki na pieniądze.
Wybierając produkty niemieckiej marki Durable wybieracie jakość, niezawodność, doskonały design i cechy funkcjonalne. Sprawdźcie ofertę produktów Durable!